CULPABLES:
de Jaume Salom
Dies de representació:
CENTRE CÍVIC DE CAN RULL
C/. Sant Isidor, 54 - Sabadell
Dissabte 09 de gener del 2010, a les 21:30h
Diumenge 10 de gener del 2010, a les 17:00h
CENTRE CÍVIC DE SANT OLEGUER
C/. Sol i Padrís, 93 - Sabadell
Divendres 15 de gener del 2010 a les 21:30
Dissabte 16 de gener del 2010, a les 21:30h
Divendres 22 de gener del 2010 a les 21:30
Dissabte 23 de gener del 2010, a les 21:30h
REPRESENTACIÓ A MATADEPERA:
Diumenge 24 de gener del 2010. a les 19:00
REPARTIMENT:
ANDREU:.........................ALBERT ARNAUS
GLÒRIA:..........................PILI ALMENDROS
SILVIA:............................Mª. DOLORS BOADA
ROGER:............................JOSEP Mª. ROMANCE
COMISSARI RIUS:...................CARLES TRICUERA
EQUIP TÈCNIC
MUNTATXA: GRUP TATXA.
UTILLATGE:
JOAN JUNCOSA I Ma DOLORS SOLÉ.
MAQUILLATGE:
MARINA SEGARRA, CARME MALLOFRÉ I MARTA GARCIA.
SO:
FERNANDO SÁEZ, XAVIER BASTUS I ANTOLÍ CHACON.
LLUMS:
CARLES GUTÉS, HÈCTOR ROMANCE I TONI REY.
VESTUARI: GRUP TATXA.
DISSENY GRÀFIC: JOSEP UBIA.
REGIDORS:
MERCÈ PUCHE, JOSEP FERRER I XAVIER BASTUS.
DIRECCIÓ:
ANTONI GARCIA.
dissabte, 28 de novembre del 2009
diumenge, 1 de novembre del 2009
ELS TEIXIDORS.
REPARTIMENT
Dressinger, fabricant.............Josep Mª. Romance
Senyora Dressinger................Sílvia Torrecilla i Noemí muñoz
Pfeifer, encarregat.................Sergi Planas
Neumann, caixer...................Xavier Bastus
Aprenent...............................Roger Martínez
Johan, el cotxer.....................Antonio Grima
Weinhold, preceptor..............Lluís Olivera
Pastor Kittelhaus................. Marcos Fernández
Senyora Kittelhaus................M. Lluïsa Martinez i Lluïsa Costa
Heide, cap de policia..............Josep Pelegrín
Kutsche, agent de policia.......Héctor Romance
Weizel, l’hostaler...................Jordi Amat
Senyora Weizel......................Elisenda Gutés
Anna Weizel, la filla...............Eva Castell
Wiegand, el fuster..................Francesc Moreno
El viatjant...............................Josep Ferrer
El camperol............................Nicolàs Muñoz
El guarda bosc.......................Joan Olivera
Schmidt, el metge.................Antoni Pladevall
Hornig, el drapaire...............Francesc Asens
Witting, el ferrer...................Jordi Porta
Bácker..................................Marc Fernández
Jäger.....................................Albert Arnaus
Avi Baumert..........................Carles Tricuera
Àvia Baumert.......................Montse Almendros i M. Dolors Boada
Berta Baumert......................Gemma Pelegrín i Sara Saez
Emma Baumert....................Pili Almendros i Marta Valdívia
Greta Baumert.....................Glòria Macià
Erika Baumert.....................Anna Lladó i Laura Navarrete
Avi Ansorge.........................Antonio Jose Moya
Senyora Heinrich..................Anna Caravaca i Sònia López
Avi Hilse..............................Ramón Reñé
Àvia Hilse...........................Mª. Dolors Pont i Salut Vila
Gottlieb Hilse......................David Torrent
Luise, muller de Gottlieb.........Mercè Puche i Mariona Fernández
Mielchen, filla de Gottlieb.......Carla Martínez i Cèlia Navarrete
Heiber................................Vicenç Miró
Fieldler, teixidora...............M. Dolors Juncosa i Teresa Agustí
Reimann.............................Francesc Teruel
TEIXIDORS I TEIXIDORES
Joan Figueras
M. Antònia Ortiz
Pol Moix
Marcel·li Pol
Joan Juncosa
Sheila Muriel
Marc Mendoza
Elisabeth Román
Josep Hierro
Mariona Ubia
Mireia Garriga
Raquel Blanco
Albert Ambrós
Queralt Pelegrín
Anna Rocamora
Natalia Muñoz
Josep Millán
Irene Fenollar
Eduvigis Calderó
Adrià Muñoz
M. Carme Reyes
Lluïsa Llagostera
NENS I NENES
Arnau Borràs
Oriol Amat
Pau Muñoz
Clàudia Rosa
Sergi Macià
Berta Garriga
Clara Garriga
Nayah Jimeno
Emma Soler
Miriam Real
Oriol Martinez
Victor Soguero
Bernat Borràs
EQUIP TÈCNIC
Vestuari: Grup Tatxa i cusidores del Grup de Teatre Sant Vicenç
Utillatge: Joan Juncosa i Mª. Dolors Solé
Maquillatge: Marina Segarra, Carme Mallofré i Marta Garcia
Llums: Oscar Garcia, Laura Rodriguez, Laura Rifer, Marc Mendoza i Carles Gutés
So: Jordi Soldevila, Arnau Vazquez, Francesc Moreno, Llorenç Costa, Francesc Asens, Fernando Sáez, Xavier Bastus i Antolín Chacón
Veu en off: Josep M. Roviralta
Muntatge: Grup Tatxa amb col·laboració dels tècnics del Grup de Teatre Sant Vicenç: Valentí Moragues, Josep Millan, Amadeu Roviras, Joan Rifer, i Lluís Franquesa.
Disseny i construcció del teler: Albert Borràs
Assessorament Tècnic textil: Sebastià Garriga
Disseny gràfic i fotografia: Josep Ubia
Maquetació de la publicitat: Clara Forradellas per a Disenius
Pintura decorats: Josep Ubia i Mariona Ubia
Composició musical: Toni Ten
Regidors: Gemma Rosell i Dèlia Andujar
Direcció cants: Antònia Cucala
Adjunta coordinació: Montserrat Mañas
Coordinació general: Antoní Garcia
S’agraeix la col·laboració desinteressada dels Srs.: Pere Castell, Sebastià Garriga, Albert Borràs, Josep Valls, Josep Llorca i Antoni Salvador.
Dressinger, fabricant.............Josep Mª. Romance
Senyora Dressinger................Sílvia Torrecilla i Noemí muñoz
Pfeifer, encarregat.................Sergi Planas
Neumann, caixer...................Xavier Bastus
Aprenent...............................Roger Martínez
Johan, el cotxer.....................Antonio Grima
Weinhold, preceptor..............Lluís Olivera
Pastor Kittelhaus................. Marcos Fernández
Senyora Kittelhaus................M. Lluïsa Martinez i Lluïsa Costa
Heide, cap de policia..............Josep Pelegrín
Kutsche, agent de policia.......Héctor Romance
Weizel, l’hostaler...................Jordi Amat
Senyora Weizel......................Elisenda Gutés
Anna Weizel, la filla...............Eva Castell
Wiegand, el fuster..................Francesc Moreno
El viatjant...............................Josep Ferrer
El camperol............................Nicolàs Muñoz
El guarda bosc.......................Joan Olivera
Schmidt, el metge.................Antoni Pladevall
Hornig, el drapaire...............Francesc Asens
Witting, el ferrer...................Jordi Porta
Bácker..................................Marc Fernández
Jäger.....................................Albert Arnaus
Avi Baumert..........................Carles Tricuera
Àvia Baumert.......................Montse Almendros i M. Dolors Boada
Berta Baumert......................Gemma Pelegrín i Sara Saez
Emma Baumert....................Pili Almendros i Marta Valdívia
Greta Baumert.....................Glòria Macià
Erika Baumert.....................Anna Lladó i Laura Navarrete
Avi Ansorge.........................Antonio Jose Moya
Senyora Heinrich..................Anna Caravaca i Sònia López
Avi Hilse..............................Ramón Reñé
Àvia Hilse...........................Mª. Dolors Pont i Salut Vila
Gottlieb Hilse......................David Torrent
Luise, muller de Gottlieb.........Mercè Puche i Mariona Fernández
Mielchen, filla de Gottlieb.......Carla Martínez i Cèlia Navarrete
Heiber................................Vicenç Miró
Fieldler, teixidora...............M. Dolors Juncosa i Teresa Agustí
Reimann.............................Francesc Teruel
TEIXIDORS I TEIXIDORES
Joan Figueras
M. Antònia Ortiz
Pol Moix
Marcel·li Pol
Joan Juncosa
Sheila Muriel
Marc Mendoza
Elisabeth Román
Josep Hierro
Mariona Ubia
Mireia Garriga
Raquel Blanco
Albert Ambrós
Queralt Pelegrín
Anna Rocamora
Natalia Muñoz
Josep Millán
Irene Fenollar
Eduvigis Calderó
Adrià Muñoz
M. Carme Reyes
Lluïsa Llagostera
NENS I NENES
Arnau Borràs
Oriol Amat
Pau Muñoz
Clàudia Rosa
Sergi Macià
Berta Garriga
Clara Garriga
Nayah Jimeno
Emma Soler
Miriam Real
Oriol Martinez
Victor Soguero
Bernat Borràs
EQUIP TÈCNIC
Vestuari: Grup Tatxa i cusidores del Grup de Teatre Sant Vicenç
Utillatge: Joan Juncosa i Mª. Dolors Solé
Maquillatge: Marina Segarra, Carme Mallofré i Marta Garcia
Llums: Oscar Garcia, Laura Rodriguez, Laura Rifer, Marc Mendoza i Carles Gutés
So: Jordi Soldevila, Arnau Vazquez, Francesc Moreno, Llorenç Costa, Francesc Asens, Fernando Sáez, Xavier Bastus i Antolín Chacón
Veu en off: Josep M. Roviralta
Muntatge: Grup Tatxa amb col·laboració dels tècnics del Grup de Teatre Sant Vicenç: Valentí Moragues, Josep Millan, Amadeu Roviras, Joan Rifer, i Lluís Franquesa.
Disseny i construcció del teler: Albert Borràs
Assessorament Tècnic textil: Sebastià Garriga
Disseny gràfic i fotografia: Josep Ubia
Maquetació de la publicitat: Clara Forradellas per a Disenius
Pintura decorats: Josep Ubia i Mariona Ubia
Composició musical: Toni Ten
Regidors: Gemma Rosell i Dèlia Andujar
Direcció cants: Antònia Cucala
Adjunta coordinació: Montserrat Mañas
Coordinació general: Antoní Garcia
S’agraeix la col·laboració desinteressada dels Srs.: Pere Castell, Sebastià Garriga, Albert Borràs, Josep Valls, Josep Llorca i Antoni Salvador.
Subscriure's a:
Missatges (Atom)